Agrīnāka un precīzāka diagnoze

Visaptveroša genomiskā profilēšana

Uz nākāmās paaudzes sekvencēšanas (NGS) metodi balstīta pieeja, kas ļauj izmantot vienu visaptverošu, nevis vairākus testus, lai noteiktu vēža biomarķierus.

Šķidrās biopsijas

Tests, kuru veic analizējot, galvenokārt, asins paraugus, lai meklētu vēža šūnu DNS fragmentus, kas cirkulē asinīs. Šķidrās biopsijas var izmantot arī lai konstatētu slimības progresiju, rezistentu mutāciju attīstību, gadījumos, kad nav pieejams audu bloks, kā arī lai diagnosticētu vēzi agrīnā stadijā.

Mākslīgais intelekts

Tehniska informācijas apstrādes sistēma, kas spēj veikt sarežģītus uzdevumus; cilvēka intelekta datormodelis.
Atsauce

Biomarķieri

Bioloģiskas izcelsmes molekula, kas liecina par noteiktiem procesiem organismā.
Atsauce

Pareizas ārstēšanas piemeklēšana pacientam sākas ar precīzu un efektīvu diagnostiku. Roche komandas gadu desmitiem ir izstrādājušas diagnostikas instrumentus un testus, kas ļauj analizēt un uzlabot izpratni par slimībām molekulārā līmenī. Šī pieeja devusi iespēju atklāt daudzu dažādu slimību biomarķierus, tā palīdzot ārstiem atrast piemērotāko terapiju saviem pacientiem. Personalizētās veselības aprūpes pozitīvo ietekmi var palielināt, izmantojot tādus rīkus kā mākslīgais intelekts un visaptveroša genoma profilēšana, lai izstrādātu jaunās paaudzes testus ar uzlabotu precizitāti, ātrumu un pieejamību.

Mākslīgais intelekts: algoritmu un programmatūras izmantošana, lai uzlabotu kompleksu medicīnisko datu analīzi un lēmumu pieņemšanu.

Vēža slimniekiem, kuriem nav iespējams iegūt audu paraugus testa veikšanai, ar vienkāršu asins parauga noņemšanu mēs varam analizēt asinīs migrējošo audzēja DNS un, balstoties uz rezultātiem, iespējams, palīdzēt ārstiem atrast piemērotu mērķterapiju. Šāda veida tehnoloģijas palīdz mums identificēt vēl vairāk pacientus, kuri varētu gūt labumu no personalizētiem medikamentiem.